تبلیغات

پناهندگی،ویزای همراه،اقامت دائم و ویزای کار در اسپانیا

۰

پناهندگی در کشور اسپانیا

به طور کلی به افرادی که جهت در امان ماندن جان خود و محافظت از خود به کشور دیگری پناه می برند پناهنده گفته می شود این پناهندگی به دلیل شرایط زندگی در اسپانیا و تحصیل در اسپانیا و تحصیل رایگان در اسپانیا و یا نا امنی در کشور خودی است که افراد را مجبور به ترک کشور و میهن خود می کند. کشور اسپانیا جهت پذیرش پناهندگی  دارای قوانین مختص به خود می باشد که سه نوع حمایت در این کشور وجود دارد:اولین حمایت،حمایت معمولی برای پناهندگان است. دومین حمایت حمایت تکمیلی و سومین حمایت،حمایت بشر دوستانه است .

قانون اساسی اسپانیا در مورد پناهندگی

در قانون اساسی این کشور چگونگی استفاده ی پناهندگان از حق پناهندگی مشخص شده است. بنابراین در صورتی که فرد مورد هر گونه ازار و اذیت در کشور خود قرار بگیرد می تواند پناهنده شود. در این بین گروهی از افراد نمی توانند پناهنده شوند:افرادی که در حال حاضر تحت حمایت بین المللی اژانس های حمایتی سازمان ملل هستند،افرادی که در کشور خود به انها حقوق و تعهداتی مبنی بر در امان ماندن انها از خطر داده می شود و افرادی که مرتکب یک جرم یا جنایت جدی شده اند. 

ویزای همراه در اسپانیا

اگر فرد قصد مهاجرت به اسپانیا یا ادامه تحصیل را داشته باشد می تواند از طریق اخذ ویزای همراه خانواده ی خود را نیز با خود همراه کند که این امر در بعضی از شرایط امکان پذیر است. افراد متاهل نیز می توانند با اخذ ویزای همراه،همسر خود را با خود همراه کنند.

زندگی در اسپانیا

اگر شما قصد ماندگاری در کشور اسپانیا را دارید و این کشور را برای زندگی در مدت زمان طولانی انتخاب کردید می بایست اقامت دائم این کشور را بگیرید. برای اخذ اقامت دائم برای دانشگاه های اسپانیا می بایست پس از 5 سال اقدام کنید. همچنین اگر از مدت زمان اقامت شما 10 سال گذشته باشد می توانید جهت کسب ملیت اسپانیایی اقدام کنید. 

مدت زمان متوسط کار در اسپانیا به صورت تمام وقت 40 ساعت خواهد بود که فرد می تواند از ساعت 9 تا8  و یا 2 تا5 است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر