تبلیغات

ویزای تحصیلی اکراین

۰

ویزای تحصیلی اکراین

جهت تحصیل در کشور اکراین شما در بیشتر مواقع نیز نیاز به کسب ویزای تحصیلی در اکراین را دارید . این ویزا دارای شرایطی است که جهت اخد ان فرد باید تمامی ان شرایط را دارا باشد. در متن زیر چگونگی اخذ این ویزا و مدارک مورد نیاز ان به صورت کامل امده است. 

شما علاوه بر داشتن مدارک مورد نیاز باید چند مدارک ثانویه را نیز دارا باشید تا موفق به اخذ ویزای تحصیلی و تحصیل رایگان در اکراین در دانشگاه های اکراین و بهترین دانشگاه های اکراین و شرایط تحصیل در اکراین و هزینه زندگی در اکراین و شهر های معروف اکراین شوید.

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی در اکراین

1.گذرنامه و فتوکپی: که این اسناد می بایست حداقل به مدت 3 ماه تمام اعتبار داشته باشد.همچنین دو صفحه از ان نیز باید خالی باشد و نکته ی اخر اینکه تاریخ اعتبار ان از 10 سال بیشتر تجاوز نکند. 

2.فرم درخواست ویزا: این فرم می بایست امضا شده باشد. در صورتی که سن فرد زیر سن قانونی باشد این فرم توسط پدر یا مادر و یا سرپرست فعلی فرد امضا می شود. 

3.ارائه ی یک عکس رنگی 3 در 4. 

4.دارا بودن دعوت نامه: شما باید از این دعوت نامه اطلاع کامل داشته باشید که اشتباهی نباشد. تمامی مشخصات اعم از نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد و... را چک کنید. 

5.گواهی تولد شما به همراه یک تاییدیه از سمت وزارت امور خارجه که باید به زبان اکراینی ترجمه شده باشد. 

6.اصل مدارک سابقه ی تحصیلی در مقاط تحصیلی مختلف  که می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و توسط وزارت امور خارجه تایید شده باشد. 

 

اخذ نامه ی پزشکی جهت موافقت با ویزای تحصیلی

فرد علاوه بر مدارک ذکر شده همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا می بایست دارای گواهی سلامت از سمت پزشک  نیز باشد این گواهی می بایست توسط وزارت امور خارجه صادر شده باشد و همچنین باید دارای دو ماه اعتبار باشد تا در صورتی که فرد وارد کشور اکراین شد فرد پس از دو ماه اقدام به ثبت نام کند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر