تبلیغات

معرفی کشور اسلواکی

۰

معرفی کشور اسلواکی

زبان اسلواکی به اسلواک معروف است که یک زبان هندو اروپایی است واز خانواده زبانهای اسلاوی محسوب میشود. اسلواک به زبان چکی نزدیک است در کل این زبان دارای شش میلیون گویش است وبه این علت به زبان چک نزدیک است چون این کشور از سمت غرب با جمهوری چک هم مرز است.

مالیت و هزینه های دیگر در اسلواکی

اسلواکی به عنوان کشوری ارزان در بین کشورهای اروپایی مثل تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا شناخته میشود. مالیات در این کشور پایین میباشد  و قوانین سخت گیرانه ای دراین کشور وجود ندارد. اسلواکی کشوری آرام و با مردمانی با فرهنگ و باسواد میباشد. از این رو بنا به این موارد زندگی در اسلواکی با دغدغه کمتری روبه رو میباشد.هزینه تحصیل در اسلواکی و بهای اجاره نیز نسبت به سایر کشور های اروپایی پایین است و شرایط تحصیل در اسلواکی برای اکثر افراد مناسب است و هزینه تحصیل در اسلواکی نسباتا پایین است و اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی برای دانشگاه های اسلواکی و بهترین دانشگاه اسلواکی دشوار نمیباشد و اینها برای زندگی در این کشور یک مزیت محسوب میشود.

شرایط سیاسی اسلواکی

اسلواکی به همراه اسلوونی و استونی تنها کشورهای کمونیست سابق هستند که همزمان عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن هستند سالانه هزاران نفر برای دست یابی به زندگی بهتر و تحصیل رایگان در اسلواکی به این کشور مهاجرت میکنند .از عمومی ترین روش برای اخذ اقامت در کشور اسلواکی سرمایه گذاری و ثبت شرکت میباشد همچنین اقامت اسلواکی به واسطه خرید مسکن ،ازدواج و تحصیل میسر میباشد.

روابط بین ایران و اسلواکی

بین دو کشور ایران و اسلواکی بعد از سال 1371 پس از استقلال جمهوری اسلواک روابط خوبی به وجود آمد این درحالی بود که مهاجرت ایرانیان به این کشور افزایش پیدا کرد.و تعداد زیاد ی از ایرانیان از طریق سرمایه گذاری ،ازدواج،تحصیل و غیره در این کشور اقامت دارند. بسیاری از ایرانیان در اسلواکی دارای مشاغل متنوعی از قبیل هتل داری ورستوران داری هستند.و همچنین ثبت شرکت در اسلواکی برای ایرانیان که خواهان اقامت دائم اتحادیه اروپا میباشند فراگیر شده است.و پایین بود هزینه های زندگی و تحصیل باعث شده است ایرانیان بسیاری در اسلواکی زندگی کنند.  ایرانیان اسلواکی از سطح زندگی خود در این کشور راضی هستند.و به همین دلیل  شاهد مهاجرت افراد بیشتری به این کشور خواهیم بود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر