تبلیغات

شهریه رشته های پزشکی در امریکا

۰

شهریه رشته های پزشکی در امریکا

برای ادامه تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور آمریکا می بایست فرد دوره ی 4 ساله ی تحصیلی در این کشور را بگذراند. پزشکی در کشور امریکا به دو دوره تقسیم می شود که این دو دوره شامل پیش بالینی و بالینی است. دوره های پیش بالینی شامل دروس تئوری علوم پزشکی در خارج از کشور می باشد. که فرد بیشتر دروس تئوری را می گذراند اما دوره های بالینی شامل دوره های کار اموزی و مشغول شدن در بیمارستان می باشد. افرادی که خواهان تحصیل پزشکی در کشور امریکا می باشند باید در ازمون ام سی ای تی شرکت نمایند و دارای ویزای تحصیلی آمریکا باشند و قدرت تامین هزینه های زندگی در آمریکا را داشته باشند و هزینه تحصیل در آمریکا را پرداخت کنند و از شرایط تحصیل رایگان در آمریکا با خبر باشند این ازمون برای پذیرش در دانشگاه های امریکا الزامی بوده و فرد داوطلب با کسب نمره ی قبولی می تواند در این رشته در دانشگاه های امریکا ادامه تحصیل دهد.

شرایط تحصیل پزشکی در آمریکا

برای تحصیل پزشکی در کشور امریکا باید سابقه ی تحصیلی عالی داشته باشید چرا که میزان پذیرش در رشته های پزشکی در کشور امریکا بسیار کم می باشد و فردی که دارای سابقه ی تحصیلی خوبی در این زمینه است دارای شانس بیشتری برای پذیرش می باشد. 

مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه های امریکا به شرح زیر است:

• مدرک لیسانس

• نمره ی قبولی در ازمون مورد نظر

• توصیه نامه

• فعالیت های فوق برنامه

شهریه پزشکی در آمریکا

شهریه ی پزشکی در کشور امریکا بسیار بالاتر از کشور های دیگر می باشد. همچنین برای دانشجویان در این رشته در کشور امریکا هیچ کمک هزینه مالی وجود ندارد. شهریه ی دوره های پزشکی در کشور امریکا در حدود 250000 دلار در سال می باشد. همچنین  در این زمینه در حدود 40000 دلار در سال دریافت می کنند. به طور معمول شهریه ی رشته ی پزشکی در دانشگاه های خصوصی و دولتی در امریکا در حدود 35000 تا 50000 دلار در سال می باشد. کشور امریکا با توجه به شهریه های بالا در این رشته دارای سیستم اموزشی عالی در زمینه ی پزشکی است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر