تبلیغات

شهریه دانشگاه در چین

۰

شهریه دانشگاه در چین

کشور چین یکی از کشور های آسیای شرقی است که به دلیل پایین بودن هزینه های تحصیل در چین و بالا بودن رنکینگ دانشگاه های چین آن از کشور های پر طرفدار برای ادامه تحصیل در چین محسوب میگردد.

مهاجرت تحصیلی به چین

دانشجویا ن علاقه مند به مهاجرت تحصیلی به کشور چین باید قبل از اقامت خود دراین کشور هزینه هایی رانیز پرداخت کنند که از جمله این هزینه ها میتوان از هزینه معاینه پزشکی و هزینه ویزا و خریداری بلیط هواپیما نام برد. دانشجویان پس  از اخذ ویزای تحصیلی و انجام امور مهاجرت میتوانند در کشور جین برای ورود به دانشگا ها اقدامات لازم را انجام دهند.

دانشگاه های چین

شهریه ورود به دانشگاه های چین بسته به نوع دانشگا ه ها و رشته تحصیلی متغییر است دانشجو باید در حدود 3 تا 4 هزار دار آمریکا را پرداخت نماید البته  برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند  ، امکان  اقساطی نمودن شهریه دانشگا ه ها در چین وجود دارد .

تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگا ه های چین یک دوره 4 ساله و به زبان انگلیسی است . میزان شهریه دانشگا ه های چین برای این مقطع تحصیلی باتوجه به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی بین 3 تا 4هزار دلاردر سال  متغییر است.

مقطع ارشد در چین

دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع ارشد دانشگاه های چین نیز باید یک دوره 2 ساله را که اکثرا به زبان انگلیسی است رابگذرانند . میزان شهریه پرداختی دانشجویان این مقطع  بسته به نوع دانشگا ه و نوع رشته از 4 تا 5 هزاردلار  در سال متغییر میباشد.

مقطع دکتری در چین

 دانشجویان مقطع دکتری در چین نیز باید یک دوره سه ساله رابرای اخذ مدرک دکتری بگذرانند . شهریه پرداختنی دانشجویان مقطع دکتری در دانشگا ه های چین در حدود 5000دلار در سال میباشد .همچنین شهریه رشته های پزشکی در دانشگا های چین که به مدت 6 سال به طول می انجامد نیز در حدود 4 تا 7هزار دلاردر سال  میشود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی در مورد تحصیل در خارج از کشور با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: شرایط تحصیل در چین، تحصیل رایگان در چین، تحصیل در چین، هزینه تحصیل در چین، ادامه تحصیل در چین، اعزام دانشجو به چین
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر