تبلیغات

پناهندگی-ویزای همراه-اقامت دائم و ویزای کار در روسیه

۰

اقامت دائم و ویزای کار در روسیه

پناهندگی یکی از راه های پر ریسک و البته پر دردسر مهاجرت به روسیه است که اتفاقا شامل حال همه ی افراد درخواست دهنده هم نمی شود. فردی که قصد پناهندگی در روسیه را دارد بعد از پر کردن فرم مخصوص ، باید منتظر جواب سرویس فدرال روسیه مبنی بر اینکه آیا این فرد می تواند پناهنده ی روسیه بشود یا خیر، بماند. چون تنها 2 تا 5 درصد از پرونده های مربوط به پناهندگی در این کشور مورد پذیرش دولت قرار می گیرند.

ادامه ی تحصیل در کشور روسیه

دانشجویی که برای ادامه ی تحصیل در کشور روسیه میرود ، در صورت پذیرش شدن در دانشگاه های این کشور ، میتواند همراه با ارائه مدارک و اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی روسیه ، برای گرفتن ویزای همراه روسیه برای خانواده ی درجه ی اول خود اقدام کند. با گرفتن این ویزا، افراد خانواده ی دانشجو می توانند در تمام طول مدت تحصیل، همراه با او در کشور روسیه اقامت داشته باشند.

اقامت دائم در روسیه

بر اساس قانون جدید این کشور، باستی صلاحیت خود در تاریخ و زبان روسی و نیز شناختن قوانین آن کشور، به اثبات برساند. اقامت دائم در روسیه از سه طریق ازدواج، سرمایه گذاری و ثبت شرکت امکان پذیر می باشد. جالب توجه است که در هیچکدام از این روش ها به صورت یکباره اقامت دائم داده نمی شود و فرد باید از بعد از مدتی اقامت موقت در کشور تقاضای اقامت دائم در روسیه داشته باشد.  

افرادی که برای اشتغال به کاری در نهادهای دولتی و یا خصوصی این کشور؛ راهی آنجا می شوند ، بایستی برای اجازه تردد و فعالیت در این کشور ویزای کار را دریافت کنند. 

یکی دیگر از راه های گرفتن اقامت دائم این کشور، ورود به آن از طریق  دریافت ویزای کار بزای هزینه های زندگی در روسیه می باشد.

ویزای کار روسیه 

دانشجویی که بعد از تحصیل از جانب یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشد و یا در یکی از نهادهای این کشور مشغول به کار باشد، می تواند بعد از اتمام تحصیل، ویزای تحصیلی روسیه خود را به ویزای کار روسیه تبدیل کرده و بعد از مدتی ازاین طریق، اقامت دائم در روسیه را کسب کند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۳۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: شرایط تحصیل در روسیه، تحصیل رایگان در روسیه، تحصیل در روسیه، هزینه تحصیل در روسیه، ادامه تحصیل در روسیه، اعزام دانشجو به روسیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر