تبلیغات

رشته های پرطرفدار در اکراین

۰

رشته های پرطرفدار در اکراین

تحصیل در کشور اکراین در رشته های مختلف دانشگاهی مورد توجه و اقبال دانشجویان خارجی و نیز ایرانیان قرار گرفته است .رشته های بسیار متنوعی در دانشگاه های اکراین در حال تدریس میباشد که در گروه های مختلف پزشکی، مهندسی و علوم انسانی قرار داده میشوند و همواره در حال مطابقت بیشتر با استانداردهای جهانی هستند. در میان رشته های نختلف گروه های آموزشی چند رشته به طور خاص در زمره ی رشته های پرطرفدار در اکراین قرار گرفته است که باعث افزایش متقاضی برای تحصیل رایگان در اکراین و هزینه زندگی در اکراین و هزینه تحصیل در اکراین درخشش نام دانشگاه های ارائه دهنده ی آنها در سطح دنیا شده است .

تحصیل در رشته مهندسی در اکراین

به عنوان مثال تحصیل در گروه آموزشی مهندسی با ارائه دادن رشته هایی از قبیل مهندسی IT ، مهندسی هوا و فضا ، مهندسی پرواز، مهندسی مکانیک هواپیما و... با انتخاب بیشتری در میان دانشجویان علی الخصوص خارجی ها مواجه شده و به اصطلاح جزو رشته های پرطرفدار اکراین در حوزه ی مهندسی میباشند.

تحصیل در رشته های پزشکی در اکراین

اما دانشجویانی که مصمم به تحصیل در رشته های پزشکی این کشور شده اند و میخواهند با رشته های پرطرفدار اکراین در زمینه ی علوم پزشکی اطلاع پیدا کنند بایستی بدانند که رشته هایی مانند ارتوپدی، دندانپزشکی، پرستاری، داروسازی  تخصص های چشم پزشکی، و نیز انواع رشته های پزشکی از جمله مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، داخلی، کودکان، قلب و عروق و ... به صورت تخصصی و با کیفیت بالا در دانشگاه های این کشور و به طور خاص در دانشگاه علومزشکی لوو که دارای قدمت بسیاری در این زمینه میباشد ،تدریس میشوند.

رشته های علوم انسانی در اکراین

رشته های پرطرفدار اکراین در زمینه های مرتبط با علوم انسانی شامل رشته های حقوق، جامعه شناسی، اقتصاد، فلسفه ، و روابط بین الملل هستند که دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در این کشور میتوانند با ورود به دانشگاه های برتر ارائه دهنده ی این رشته ها ، به ادامه تحصیل در رشته های مذکور و نیز بسیاری از رشته های ارائه شده ی دیگر در حوزه ی علوم انسانی بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر