تبلیغات

تحصیل در چک

۰

تحصیل در چک

چک یکی از کشورهای اروپایی است که دارای دانشگاه های باسطح علمی معتبر و با رنکینگ بالا میباشد. سیستم دانشگاه های چک قدیمی است و تحصیل در دانشگاه های دولتی آن به زبان چک کاملا رایگان میباشد . دانشگاه چارلز و دانشگاه ماساریک دانشگاه الوموک جزء سه دانشگاه مطرح چک میباشند. از مزایای تحصیل در چک  ، کیفیت بالا ی تحصیل  هزینه های زندگی در چک و اقامت در یک کشور اروپایی زیبا و امن و...  میباشد . برای ورود به دوره اولیه دانشگاه های غیر دولتی نیز  فراگیری مقداری زبان چک یا انگلیسی کافی میباشد که این دوره حدود شش ماه به طول می انجامد.

 

رشته پزشکی در چک

در چک رشته پزشکی دارای پیشینه ای قدیمی و تاریخ طولانی است . در رشته های پزشکی در دانشگاه های معتبر چک زبان تحصیل به انگلیسی میباشد و همه ساله افراد زیادی تحصیل پزشکی در چک را انتخاب میکنند.در  کشور چک برای اخذ مدرک پزشکی عمومی شش سال زما ن نیاز است . برای پذیرش در رشته های پزشکی داشتن نمرات خوب در درس هایی زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک پیش نیاز است . در بسیاری از دانشگاه ها علاوه بر ازمون ورودی مصاحبه نیز از متقاضی گرفته میشود.

 

شرایط تحصیل در دانشگاه ها

در کشور چک یکی از شروط تحصیل  در دانشگاه های دولتی آن دانستن زبان چک است و تحصیل به زبان چک برای دانشجویان این دانشگاه ها  رایگان میباشد . اعزام دانشجو به چک بیشتر به خاطر مزایایی از قبیل : عضو شینگن بودن جمهوری چک ،هزینه های تحصیل در چک ، هزینه تقریبا کم زندگی  ، امنیت و زیبایی کشور چک ، امکان رفت و آمد به دیگر کشورهای جزء اتحادیه اروپا و ... میباشد.

 

دوره دندانپزشکی در چک

دوره تحصیل  دندانپزشکی در چک یک دوره 5 ساله است .در دانشگاه های چک همانند رشته پزشکی ، در رشته دندانپزشکی نیز  زبان تحصیل به انگلیسی میباشد. همچنین در این   هزینه های تحصیل نیز  کمتر از دیگر گشورهای اروپایی میباشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی در مورد تحصیل در خارج از کشور با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: شرایط تحصیل در چک، تحصیل رایگان در چک، تحصیل در چک، هزینه تحصیل در چک، ادامه تحصیل در چک، اعزام دانشجو به چک
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر