تبلیغات

تحصیل در مجارستان با مدرک دیپلم و لیسانس

۰

تحصیل در مجارستان با مدرک دیپلم و لیسانس

جهت تحصیل در کشور مجارستان با مدرک دیپلم نیاز است که شما این مدرک را قبلا از مدارس های کشور خود اخذ نموده و با موفقیت انرا گذرانده باشید. شما با در دست داشتن مدرک دیپلم خود به راحتی می توانید در کشور مجارستان در مقاطع دانشگاهی ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک خود شوید. اما قبل  از هر موضوعی باید بدانید آیا تحصیل در مجارستان دارای شرایط خوبی می باشد؟ ایا در صورتی که بخواهید در این کشور با مدرک دیپلم و لیسانس تحصیل کنید موفق خواهید شد؟ در ادامه کنم توضیحاتی درباره ی چگونگی تحصیل رایگان در مجارستان و شرایط تحصیل در مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان و ویزای تحصیلی مجارستان و شهر های معروف مجارستان و هزینه تحصیل در مجارستان و تحصیل با مدرک دیپلم و لیسانس در مجارستان امده است.

ادامه تحصیل با دیپلم

در صورتی که خواهان ادامه تحصیل در کشور مجارستان با مدرک دیپلم باشید می توانید در مقطع کارشناسی در این کشور تحصیل کنید. مقطع کارشناسی در مجارستان 1 تا 2 سال زمان می برد در این مقطع اجازه ی 20 ساعت کار در طول هفته را دارید. نکته ی بسیار عالی دریافت حقوق به مبلغ 160 تا200 یورو در مقطع کارشناسی است.

ادامه تحصیل با لیسانس

در صورتی که شما مدرک لیسانس را در کشور خود اخذ نموده باشید و بخواهید جهت تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا اقدام کنید در طول سال می بایست دو ترم تحصیلی را بگذرانید. لازم به ذکر است که متقاضیان تحصیل در دوره های کارشناسی  در مجارستان می بایست یک ماه قبا از این که ترم شروع شود در دانشگاه ثبت نام کنند. این در صورتی است که فرد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا می بایست از سه ماه قبل برای ثبت نام اقدام کند.

مزایای تحصیل در مجارستان

به طور کلی همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا تحصیل با مدرک دیپلم و لیسانس در مجارستان دارای مزایای زیادی می باشد. این کشور یک کشور کم هزینه برای تحصیل بوده و فرد در شرایط عالی با کیفیت اموزشی بسیار خوب می تواند موفق به اخذ مدرک خود از بهترین دانشگاه ها شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۱۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر