تبلیغات

تحصیل در بلاروس با مدرک دیپلم و لیسانس

۰

تحصیل در بلاروس با مدرک دیپلم  و لیسانس

معمولا افرادی که قصد تحصیل در کشور های خارجی را دارند و علاقه مند به ادامه تحصیل می باشند پس از اتمام دوره ی دبیرستانی تصمیم به تحصیل در خارج از کشور خود را می گیرند. انها دوره های ابتدایی و متوسطه را در کشور خود می گذرانند. معمولا بسیاری از افراد علاقه مند هستند که به منظور پیشرفت و ترقی بیشتر در دانشگاه های مطرح کشور های خارجی مدارک دانشگاهی خود را اخذ نمایند. 
کشور بلاروس جزو کشور هایی می باشد که دارای شهر های معروف بلاروس و دانشگاه های خوب و کم هزینه می باشد و این دو ویژگی باعث جذب افراد به این کشور جهت تحصیل شده است. 

تحصیل در بلاروس  در مقطع کارشناسی

افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند جهت تحصیل رایگان در بلاروس و هزینه تحصیل در بلاروس با ویزای دانشجویی بلاروس و تحصیل در دوره ی کارشناسی وارد این کشور می شوند. جهت تحصیل در این مقطع ابتدا باید یک دوره ی 9 ماه به نام پاتفک را بگذرانید تا بتوانید وارد دانشگاه های کشور بلاروس شوید. دوره های کارشناسی در کشور بلاروس 4 سال به طول می انجامد. که هزینه ی تحصیل در این مقطع 3000 تا3500 دلار در طول هر سال تحصیلی است. دوره های پاتفک همان دوره های پیش دانشگاهی در کشور ایران می باشد. 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور بلاروس

جهت تحصیل در بهترین شهر های بلاروس، این دوره نیز می بایست در دوره های پاتفک شرکت کنید. البته دوره های پاتفک در این مقطع مختص زبان است و فرد تمام مدت زبان می اموزد. طول دوره های کارشناسی ارشد در کشور بلاروس 2 سال می باشد. در صورتی که شما دوره ی کارشناسی خود را نیز در این کشور طی کرده باشید تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دوره ی کوتاه تری را نسبت به بقیه می گذرانید. 

تحصیل در مقطع دکترا

گذراندن دوره ی دکترا در این کشور به خصوص در رشته های پزشکی در خارج از کشور بسیار خوب است. در این مقطع شما به زبان انگلیسی و هم به زبان روسی امکان تحصیل را دارید. شهریه ی تحصیلی در این مقطع 4000 تا 5000 دلار در سال است. که در مقایسه با کشور های دیگر بسیار پایین تر است.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تحصیل در خارج از کشور به وبسایت لگال اپلای مراجعه فرمایید
021-88288200
+ نوشته شده توسط Fizikdan در ، ۱۱ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر